Virtuální prohlídka

nejnovější trend v oblasti prodeje realit

Co je to "virtuální prohlídka"? Pozor. Nepleťte si tento pojem s videoprohlídkou, kterou dnes používají některé realitní kanceláře. Virtuální prohlídka je o stupeň výše. Možná o několik stupňů. Jak se říká, pokrok nezastavíš.

Základem virtuální prohlídky je sada sférických fotografií. V každé místnosti v domě či bytě je zhotovena jedna fotografie, ale je na ní zachycena celá místnost, včetně podlahy a stropu. Z jednotlivých fotografií pak pomocí speciálního softwaru zhotovíme prezentaci, v níž může návštěvník procházet jednotlivými místnostmi, otáčet obrazem, přiblížit či naopak oddálit si obraz. Je to prakticky totožné, jako když nemovitost sám navštíví. Jen o mnoho pohodlnější.

A k čemu je to dobré? Máte šanci najít zájemce o nemovitost rychleji a vzhledem k tomu, že je zájemců více, můžete i požadovat vyšší cenu. A navíc neztrácíte čas s takzvanými realitními turisty, kteří se přijdou jen podívat. Naopak často se stává, že případného zájemce nezaujme nemovitost podle statických fotografií, ale po absolvování virtuální prohlídky změní názor a ze zájemce se stane kupec.

Prodáváte-li nemovitost, využijte možnost vytvoření virtuální prohlídky. Prohlídku vám zpracujeme a vystavíme na našich stránkách. Pokud se stanete naším klientem, je vytvoření prohlídky příjemným bezplatným bonusem k našim dalším službám.

Mám zájem o vytvoření virtuální prohlídky mé nemovitosti