TomasReznicek - LeoReal

…lev v džungli realit
Přejít na obsah

TomasReznicek

ING. TOMÁŠ ŘEZNÍČEK - JEDNATEL A SPOLUMAJITEL

Nebojte se prodeje nemovitosti. I když to není snadná věc a má mnoho různých úskalí, společně to zvládneme k všestranné spokojenosti.PŘIPAVUJETE PRODEJ NEMOVITOSTI NEBO UŽ NEMOVITOST PRODÁVÁTE?
Určitě přemýšlíte, zda se do prodeje pustit sami nebo svěřit prodej nějaké realitní kanceláři. Většina známých Vám řekne, že prodej přes realitní kancelář je věc zbytečně drahá . Vždyť dnes, v době internetu, není nic lehčího, než dát inzerát na nějaký bezplatný server a čekat na dychtivé kupující. Pro někoho může být tato varianta výhodná. Pokud prodává již několikátou nemovitost, určitě má nastudovány všechny náležitosti potřebné pro prodej nemovitosti, ví, co je advokátní úschova, co je PENB, jaká jsou rizika zadání inzerátu s chybějícími údaji, zná výši pokut od státních institucí v případě, že při zadání inzerátu nedodrží veškeré zákonem požadované náležitosti. Také je třeba myslet na to, že co platilo včera, dnes už může být trochu jinak. Pokud jste ochotni věnovat mnoho hodin času a velké úsilí prodeji nemovitosti svépomocí, pak je správné Vaše rozhodnutí prodat svou nemovitost vlastními silami.
IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁS?

1. ŽÁDNÉ RIZIKO
Neinvestujete ani korunu. Uhradíme veškerou inzerci, poskytneme svou práci, odbornost a znalosti pro Vás. Svou odměnu dostaneme v případě, že budeme úspěšní a nemovitost dokážeme prodat za dohodnutou cenu.

2. ŽÁDNÉ STAROSTI
Sdělíte nám jen požadovanou cenu a o vše ostatní se postaráme. Nebudete mít s prodejem žádné starosti a neinvestujete do něj žádný čas ani peníze.

3. ZNAČNÉ VÝHODY
Jsme moderní firma a při prodeji vaší nemovitosti využíváme nejmodernější a nejúčinnější techniky a metody prodeje. Díky tomu jsme schopni prodat vaši nemovitost rychleji a za lepší cenu než požadujete.
Ve většině případů se nám v případě více zájemců podaří získat pro prodávajícího za jeho nemovitost až o 20% více.
Zavolejte nám a dohodněte si s námi schůzku. Uvidíte, že prodávat nemovitost může být i zábava.

VOLEJTE 607 78 65 56


DÁME SE DO TOHO SPOLEČNĚ?
Zavolejte nám a dohodneme si nezávaznou schůzku. Navštíví vás některý z našich odborných makléřů. Při osobním jednání mu sdělíte své představy o tom, jak by měl prodej probíhat, abychom společně dosáhli úspěchu. Bude jej zajímat, proč nemovitost prodáváte, jakou cenu si představujete a jak moc na prodej spěcháte.
Pomůže Vám se stanovením reálné ceny nemovitosti a seznámí Vás s taktikou a způsobem prodeje. Vysvětlí Vám, co pro úspěšný prodej v rámci stávajících zákonů potřebujete a s čím je třeba počítat. Dohodnete si cenu za naše služby a specifikujete rozsah těchto služeb. A protože máme všichni rádi férové jednání, tuto naši dohodu sepíšete a připojíte své podpisy. A pak se můžeme pustit do práce pro Vás. Protože jste naším klientem, nebudeme vás nutit smlouvu podepsat bez patřičného prostudování. Pokud máte čas a chuť, podívejte se na ni hned, neděláme s ní žádné tajnosti. Je velmi jednoduchá, stručná a jasná, žádná malá písmenka na konci čitelná jen s lupou.  
JAK BUDEME VAŠI NEMOVITOST PRODÁVAT?

Při prodeji nemovitosti využíváme nejnovější technologie. Je známo, že oči nakupují. Pokud se má přijet zájemce na Vaši nemovitost podívat a věnovat jí svůj drahocený čas, musí jej něčím zaujmout. Proto využíváme pro prezentaci Vaší nemovitosti tři kanály.


1. Profesionální fotografie
Vaši nemovitost necháme nafotit tak, aby na ní oko potencionálního kupce spočinulo se zalíbením a aby vynikla v inzerci mezi mnoha podobnými nemovitostmi, které jsou na trhu. Nemovitost nefotíme ani mobilem, ani kompaktem. Používáme zrcadlovku Pentax s výměnnými objektivy. A výsledné fotografie stojí za to.


2. Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka je nejnovější způsob prezentace nemovitosti. Speciální 360 stupňovou kamerou nafotíme každou místnost a pak pomocí softwaru vytvoříme virtuální prohlídku. V rámci této prohlídky si může potencionální kupec celou nemovitost podrobně projít, prohlédnout jednotlivé místnosti, přiblížit detaily, procházet z místnosti do místnosti a z patra do patra. Zkrátka jako v realitě.


3. Videoprohlídka
Projdeme Vaši nemovitost s kamerou v ruce a z kombinace videozáznamu a fotografií vytvoříme videoprohlídku. Tuto videoprohlídku budeme prezentovat na svých stránkách a na mnoha placených i neplacených realitních serverech a na sociálních sítích.


4. Foto a video z dronu
Záběry nemovitosti z netradiční úhlů přitáhnou pozornost mnoha potencionálních zájemců a vaši nemovitost a zvýší šanci na rychlý prodej za dobrou cenu.
KDE VŠUDE NEMOVITOST PREZENTUJEME?

Kromě mnoha neplacených serverů i na nejnavštěvovanějších placených, jako jsou Sreality a Reality iDnes, Hyperreality a Videobydlení. Celkem inzerujeme na desítkách realitních portálů s návštěvností až 3.000.000 potencionálních zájemců.
Nepodceňujeme ani sociální sítě, mezi nimiž zaujímá hlavní místo facebook s více než 5 miliony uživateli v České republice.
Pokud je to pro obchodní případ přínosné, využíváme i inzerci na Slovensku a v Rakousku.
CO VŠECHNO PRO VÁS ZCELA SAMOZŘEJMĚ UDĚLÁME?
1. Pomůžeme Vám stanovit reálnou cenu nemovitosti
2. Vytvoříme profesionální prezentaci
3. Vaši nemovitost budeme nabízet na placených i neplacených realitních portálech a na sociálních sítích
4. Případné zájemce ověříme, poté s nimi absolvujeme prohlídku nemovitosti
5. V případě dohody necháme právníkem vyhotovit rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí, kupní smlouvu a vše uhradíme
6. Součástí našich služeb je i úschova kupní ceny u právníka, čímž je celý obchod dostatečně zabezpečen
7. Postaráme se o vyhotovení návrhu na vklad do katastru nemovitostí a uhradíme veškeré poplatky
8. Připravíme předávací protokol nemovitosti a fyzicky se zúčastníme předání nemovitosti
9. Po celou dobu Vám budeme k dispozici a pomůžeme Vám s řešením všech případných problémů
Díky těmto technikám najdeme kupce pro Vaši nemovitost do 2 měsíců ode dne podpisu smlouvy ve více než 80% případů a dokážeme dosáhnout vyšší než požadované ceny ve více než 30% případů.
SVÝM KLIENTŮM ŠETŘÍME ČAS I PENÍZE
Jana Procházková
Brno
"Prodej našeho bytu proběhl rychleji, než jsme očekávali. Vše bylo rychle vyřízeno ke spokojenosti naší i pana kupujícího "
Tomáš Hradil
Pohořelice
"S prací makléře jsme spokojeni. I když jsme ze začátku měli nereálné požadavky a tři realitní kanceláře náš dům nedokázaly prodat, nechali jsme si poradit a za o něco nižší cenu jsme dům prodali hned"
Jan Podaný
okres Kroměříž
"Jsem rád, že jsem si pro prodej stavebního pozemku vybral právě pana Řezníčka. Pomohl mi i s právními problémy, s nimiž jsem si nevěděl rady."
Roman Macháček
Brno
"Z celého procesu prodeje mám velmi dobrý pocit. Zejména mne ohromila virtuální prohlídka, a jen díky ní jsem získal kupce na svou nemovitost. Sám mi řekl, že jen podle fotek by se nikdy nepřijel podívat."
A teď to nejdůležitější

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?

A to nejpříjemnější

VŮBEC NIC

Naši provizi nám uhradí kupující, není zahrnuta v ceně nemovitosti. Vy jako prodávající tedy získáte vámi požadovanou cenu (a nezřídka i více).


Snažíme se o férové jednání jak ve vztahu k prodávajícím, tak ve vztahu ke kupujícím. Nesnažíme se prodat za každou cenu, jen abychom dostali svou provizi. Naším krédem je, aby po uzavření obchodu byly spokojeny všechny tři strany, prodávající, kupující i makléř. Pokud je tomu tak, považujeme obchod za úspěšný.

ZAVOLEJTE NÁM A DOHODNĚTE SI SCHŮZKU.

tel. 607 78 65 56
MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI OHLEDNĚ PRODEJE NEMOVITOSTI
LeoReal spol. s r.o.
Zelný trh 1249
Uherské Hradiště
+420 607 786 556
Návrat na obsah