Staňte se TIPAŘEMJak snadno a rychle získat až 5.000 Kč  ? 

Staňte se naším SPOLUPRACOVNÍKEM - TIPAŘEM.

Prodává váš příbuzný, soused či známý nemovitost? Dohodněte nám s ním schůzku, případně jej doveďte do naší kanceláře v Uherském Hradišti. 

V případě, že prodávající podepíše smlouvu na prodej své nemovitosti naším prostřednictvím, získáte až 5.000 Kč odměnu za zprostředkování.

Vše je ošetřeno smluvně, bližší podmínky spolupráce najdete ZDE.

Své tipy nám můžete posílat i elektronicky prostřednictvím formuláře na těchto stránkách (je třeba nejdříve vyplnit registrační formulář, aby vám bylo přiděleno registrační číslo).

V našem systému můžete po zaregistrování on-line sledovat stav vámi dohodnutých zakázek a mít neustále přehled o jejich průběhu a výši vám vyplácených odměn. 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Zaregistrujte se a staňte se naším spolupracovníkem - TIPAŘEM. Po registraci získáte své jedinečné REGISTRAČNÍ ČÍSLO a přístup do systému, v němž můžete sledovat stav vámi zprostředkovaných zakázek a výši vyplacených odměn.

Chcete se realizovat v realitách? Pro naše pobočky v Uherském Hradišti a Veselí nad Moravou hledáme makléře

OHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Nemůžete-li prodávajícího přivést do naší kanceláře, vyplňte prosím následující formulář. Prodávajícího oslovíme sami s odvoláním na vás. Pokud podepíšeme smlouvu o zprostředkování prodeje, objeví se zakázka v systému.