Nebojte se prodeje nemovitosti. I když to není snadná věc a má mnoho různých úskalí, společně to zvládneme k všestranné spokojenosti. 

Připravujete prodej nemovitosti nebo už nemovitost prodáváte?

Jsem samostatný realitní makléř poskytující kompletní služby související s prodejem a pronájmem nemovitostí. Vyřeším pro Vás i nestandardní a komplikované případy, zadlužené nemovitosti, spory v podílovém spoluvlastnictví, nemovitosti před dražbou, apod. Působím v Praze a Středočeském kraji. Mohu pro Vás vyhledat nemovitost dle Vašich představ a případně zajistit i její rekonstrukci. Na realitním trhu působím od roku 2016. Mým cílem je mít co nejvíc spokojených zákazníků. 

Ideální řešení pro Vás?

1. ŽÁDNÉ RIZIKO

Neinvestujete ani korunu. Zaplatím veškerou inzerci, poskytnu svou práci, odbornost a znalosti pro Vás. Svou odměnu dostanu v případě, že budu úspěšný a nemovitost dokážu prodat za dohodnutou cenu.

2. ŽÁDNÉ STAROSTI

Sdělíte mi jen požadovanou cenu a o vše ostatní se postarám. Nebudete mít s prodejem žádné starosti a neinvestujete do něj žádný čas ani peníze. 

Zavolejte mi a dohodněte si se mnou schůzku. Uvidíte, že prodávat nemovitost může být i zábava.

VOLEJTE +420 608 250 291 , pokud jsem zrovna zaneprázdněn jednáním s klientem, zavolám Vám ihned zpět.

Dáme se do toho společně?

Zavolejte mi a dohodneme si schůzku. Rád za Vámi přijedu. Při osobním jednání si sdělíme své představy o tom, jak by měl prodej probíhat, abychom společně dosáhli úspěchu. Bude mne zajímat, proč nemovitost prodáváte, jakou cenu si představujete a jak moc na prodej spěcháte.

Pomohu Vám se stanovením reálné ceny nemovitosti a seznámím Vás s taktikou a způsobem prodeje. Vysvětlím Vám, co pro úspěšný prodej v rámci stávajících zákonů potřebujete a s čím je třeba počítat.

Dohodneme si cenu za mé služby a specifikujeme rozsah těchto služeb. A protože máme všichni rádi férové jednání, tuto naši dohodu sepíšeme a připojíme své podpisy. A pak se mohu pustit do práce pro Vás. 

Protože jste mými klienty, nebudu vás nutit smlouvu podepsat bez patřičného prostudování. 

Kde všude nemovitost prezentuji?

Kromě mnoha neplacených serverů i na nejnavštěvovanějších placených, jako jsou Sreality a Reality iDnes, Hyperreality a Videobydlení. Celkem inzeruji na více než 20 realitních serverech s návštěvností až 3.000.000 potencionálních zájemců.

Nepodceňuji ani sociální sítě, mezi nimiž zaujímá hlavní místo facebook s více než 5 miliony uživateli v České republice.

Co všechno pro Vás zcela samozřejmě udělám?

1. Pomohu Vám stanovit reálnou cenu nemovitosti

2. Vytvořím profesionální prezentaci

3. Vaši nemovitost budu nabízet na placených i neplacených realitních portálech a na sociálních sítích

4. Případné zájemce ověřím, poté s nimi absolvuji prohlídku nemovitosti

5. V případě dohody nechám právníkem vyhotovit rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí, kupní smlouvu a vše uhradím

6. Součástí mých služeb je i úschova kupní ceny u právníka, čímž je celý obchod dostatečně zabezpečen

7. Postarám se o vyhotovení návrhu na vklad do katastru nemovitostí a uhradím veškeré poplatky

8. Připravím předávací protokol nemovitosti a fyzicky se zúčastním předání nemovitosti

9. Po celou dobu Vám budu k dispozici a pomohu Vám s řešením všech případných problémů

Některé z mnou realizovaných obchodních případů

A teď to nejdůležitější

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?

V každém případě platíte pouze v případě úspěšného prodeje.

Do té doby není účel naší dohody naplněn a nemám právo po Vás nic chtít. Protože pracuji s nejmodernějšími prostředky a těmi nejnovějšími metodami, je můj způsob práce efektivní a mé služby jsou o něco levnější než u jiných realitních kanceláří. Ale nechci před Vámi nic tajit, cena za mé služby činí 4% z prodejní ceny. JE to cena konečná, včetně DPH, a jsou v ní zahrnuty veškeré poplatky a služby spojené s prodejem a převodem nemovitosti.  

Snažím se o férové jednání jak ve vztahu k prodávajícím, tak ve vztahu ke kupujícím. Nesnažím se prodat za každou cenu, jen abych dostal svou provizi. Mým krédem je, aby po uzavření obchodu byly spokojeny všechny tři strany, prodávající, kupující i makléř. Pokud je tomu tak, považuji obchod za úspěšný.

ZAVOLEJTE MI A DOHODNĚTE SI SCHŮZKU. POKUD NÁHODOU TELEFON NEZVEDNU Z DŮVODU JEDNÁNÍ S KLIENTEM, OZVU SE VÁM CO NEJDŘÍVE.

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI OHLEDNĚ PRODEJE NEMOVITOSTI 


608 250 291                      s.antonov@leoreal.cz