ProdejSiTo
... prodejte si svou nemovitost sami

Prodáváte nemovitost?

Nechcete z jakéhokoli důvodu využít služeb realitní kanceláře a přesto chcete dostat za svou nemovitost nejlepší možnou cenu? Požadujete, aby celý obchod proběhl bezpečně? Nechcete ztrácet čas s realitními makléři, kteří se na vás sesypou ihned po zadání inzerátu na libovolný realitní server? Pomůžeme vám. Využijte naši realitní samoobsluhu a prodejte si svou nemovitost sami. 

Jak to funguje?

Je to jednoduché, vyplníte formulář o prodávané nemovitosti, my jej zdarma zveřejníme na pět dní na 12 nejnavštěvovanějších realitních serverech včetně placených Srealit, Hyperrealit, Realit.iDnes, Videobydlení, Annonce a dalších. Všem zájemcům, kteří se nám na váš inzerát ozvou, předáme přímý kontakt na vás a zároveň vám přepošleme jejich kontaktní údaje. Celý obchod si dohodnete sami. V případě, že za prvních pět dní nemovitost neprodáte, máte možnost změnit službu ZDARMA na službu PREMIUM. Pokud se rozhodnete dále pokračovat v režimu ZDARMA, stáhneme inzerci jen z placených serverů, na neplacených zůstane dál až do zrušení inzerátu z vaší strany

V případě verze PREMIUM získáte přístup do neveřejné sekce našeho webu, kde si můžete stáhnout vzory smluv a podání, přečíst si jak přesně postupovat při prodeji nemovitosti nebo si stáhnout brožuru PRODEJ NEMOVITOSTI SVÉPOMOCÍ V OSMI KROCÍCH, kde najdete kompletní návod na úspěšný prodej nemovitosti. Můžete též využít naši e-mailovou poradnu, kde se naši makléři pokusí zodpovědět vaše dotazy.  

Co získáte?

1. Inzerujeme na serverech, které navštíví až 3.000.000 možných zájemců o vaši nemovitost každý měsíc, máte tedy daleko větší pravděpodobnost rychlého prodeje za co nejlepší cenu.

2. Poradíme vám s prodejem a vyřízením všech náležitostí 

3. Můžeme vám pomoci s prezentací vaší nemovitosti, aby zaujala co nejvíce potencionálních zájemců

4. V případě zájmu o právní služby, úschovu kupní ceny nebo pořízení virtuální prohlídky můžete využít zajímavých slev. 

Kde všude inzerujeme?

Kolik to stojí?

ZDARMA

Inzerce na pět dní na nejnavštěvovanějších placených i neplacených realitních serverech v České republice

Inzerce do odvolání na deseti realitních serverech

0 Kč 


PREMIUM

Inzerce na nejnavštěvovanějších placených i neplacených realitních serverech v České republice po dobu jednoho měsíce s možností prodloužení

Přístup do neveřejné sekce webu s možností 

- stahovat vzory smluv a podání

- získat návod na prodej nemovitosti formou brožury PRODEJ NEMOVITOSTI SVÉPOMOCÍ V 8 KROCÍCH

- využít slevy na služby při prodeji (virtuální prohlídka, nafocení nemovitosti, úschova kupní ceny, právní služby)

- získat odpovědi na své dotazy formou e-mailové poradny

490 Kč