Proč nejsme jen "další" realitka?

... aneb čím se lišíme a proč si vybrat právě nás

Běžná realitka

- vám tvrdí, že její služby jsou zadarmo

Není to tak, její služby zaplatí kupující z peněz, které byste mohli za svou nemovitost dostat vy. Dostává se do schizofrenní situace, kdy vy jste jejími klienty, ale platí ji kupující, zastupuje tedy především sebe a nikoli vás.   

- má provizi minimálně 4 - 5% 

Při průměrné hodnotě nemovitosti 2.000.000 Kč zaplatíte za zprostředkování prodeje 80.000 - 100.000 Kč, a to vám ještě řeknou, že je to bez DPH. Takže celková placená částka je ještě o pětinu vyšší.

- nevíte, za co platíte

Myslíte si, že jste si najali realitku, aby za vás prodala nemovitost a vy jste už neměli další výdaje a starosti? Omyl. Problémy nastanou po nalezení kupce. Pokud nevíte, za co realitka provizi dostane, může se stát, že zaplatíte znovu - poplatek za vklad do katastru, poplatek za úschovu peněz u právníka, poplatek za ověření podpisů na smlouvách atd....

- vystavuje nemovitosti na 2-3 portálech

Inzerce na největších realitních portálech je drahá. Mnoho realitek se snaží ušetřit a vaši nemovitost vystaví buď jen na bezplatných inzertních serverech, které patří mezi méně navštěvované, nebo jen na  jednom placeném. Tím přicházíte o spoustu potencionálních kupců a o možnost žádat lepší cenu

- neví, že kvalitní prezentace prodává

Dohodli jste se s realitkou, přijel makléř, mobilem udělal pár fotek, dal vám vyplnit dotazník a zase odjel? Takové jednání vypovídá o kvalitě služeb poskytovaných touto realitkou. Stačí se podívat na jednotlivé inzeráty na internetu a hned vydíte, které vytvořili odborníci a které "rádoby odborníci". Co myslíte, prodá se rychleji a za lepší cenu profesionálně nafocená a dobře popsaná nemovitost nebo nemovitost se třemi tmavými, rozmazanými fotkami a jednovětným popisem? 

- nabírá nemovitosti jako na běžícím pásu

Je jí jedno, že nemovitost už nabízí dalších 10 kanceláří. Hlavně že ji má v nabídce i ona. Ale s tím souvisí i intenzita péče o vás jako klienta. Začíná a většinou končí tím, že vystaví inzerát někde na webu. A pak doufá... Že se případný kupec ozve právě jí, a nikoli konkurenční kanceláři. A tak se podbízí cenou (samozřejmě bez souhlasu vás jako majitele), vás nutí cenu snižovat, kupci podává nepravdivé údaje, aby koupil. A vy nakonec prodáte později a za nižší cenu, než byste mohli.  
LeoReal

- za naše služby platíte rozumnou částku 

Spolu se dohodneme na částce, za kterou vaši nemovitost prodáme. K ní přidáme cenu za svou práci, jejíž výši vám přesně specifikujeme. Inzerujeme celkovou cenu za nemovitost včetně provize. Vy jste náš klient, vaše zájmy hájíme.

- pracujeme za pevnou cenu

S námi přesně víte, kolik platíte. Je jedno, zda prodáváme luxusní vilu, nebo průměrný byt. Účtujeme vám za naši práci předem dohodnutou částku, která nedosahuje ani poloviny poplatku požadovaného konkurencí.

- u nás jsou povinnosti přesně specifikovány

V naší smlouvě je přesně popsáno, co za vás zařídíme, co uhradíme my a co klient nad rámec objednaných služeb. Přesně víte už při podpisu smlouvy, zač platíte. A určitě po vás nebudeme chtít nic navíc. Nečekají vás žádné další výdaje, o nichž byste nevěděli. S námi vždy víte, s čím můžete počítat. Maximální otevřenost ke klientům je naší devízou.  

- vaši nemovitost zveřejníme na 12 portálech

Uvědomujeme si, že jen dobrá a široká prezentace vede k cíli - prodeji vaší nemovitosti v co nejkratším čase za co nejlepší cenu. Vaši nemovitost vystavíme nejen na 12 realitních portálech, ale i na Facebooku. Takto představíme váš dům, byt či pozemek maximálnímu počtu zájemců

- víme, co si vaše nemovitost zaslouží

Používáme nejen profesionální zrcadlovku pro zhotovení fotografií, ale jako jedni z mála v České republice též vytváříme virtuální prohlídky z 360 stupňových sférických fotografií. Můžeme vám zaručit, že takto vytvořená prezentace zaujme podstatně větší množství dychtivých kupujících než několik rozmazaných fotek. Na focení nemovitosti vás upozorníme předem, abyste stihli vše připravit a uklidit. Přípravou prezentace strávíme několik hodin času, ale výsledek pak pomůže lepšímu prodeji.

- požadujeme výhradní zastoupení při prodeji

Abychom se vám mohli věnovat na sto procent, potřebujeme pracovat v ovzduší vzájemné důvěry. Vy od nás očekáváte maximální výkon a my od vás čekáme co největší porozumění. Vždyť náš cíl je společný, prodat vaši nemovitost co nejvýhodněji a co nejrychleji. O průběhu prodeje vás průběžně informujeme v 14 denních pravidelných zprávách. Po vzájemné dohodě jsme schopni měnit strategii a tím dosáhnout požadovaného cíle. Zde neplatí známé "Více psů, zajícova smrt". Právě naopak.