MartinaBarta - LeoReal

…lev v džungli realit
Přejít na obsah

MartinaBarta


Martina  B Á R T A
 
Váš realitní makléř a home stager
 
 
Pokud byste rádi prodali Vaši nemovitost bez potřeby složitých příprav a procesů, a dostali za ni co nejvyšší částku, jste na správné adrese. U mě získáte mimo kompletní nabídky služeb ještě něco navíc, co nám dopomůže k brzkému úspěšnému prodeji.CHYSTÁTE SE PRODAT NEMOVITOST
NEBO JIŽ PRODÁVÁTE A ZATÍM NEÚSPĚŠNĚ ?
Určitě přemýšlíte, zda se do prodeje pustit sami nebo svěřit prodej nějaké realitní kanceláři. Někteří Vám řeknou, že prodávat přes realitní kancelář je zbytečné. Vždyť dnes, v době internetu, není nic lehčího, než udělat pár fotek, dát inzerát na nějaký bezplatný server a čekat na dychtivé kupující.
  
Pro prodej však potřebujete mnohem více, například znát všechny potřebné náležitosti, jako je advokátní úschova, co je PENB, jaká jsou rizika zadání inzerátu s chybějícími údaji, a také jaké jsou pokuty od státních institucí v případě, že při zadání inzerátu nedodržíte veškeré zákonem požadované náležitosti.
 
 Také je třeba myslet na to, že úspěšnému prodeji je potřeba věnovat mnoho času a velké úsilí, poněvadž Vás čeká spousta aktivit a také investic, bez kterých se prodej neobejde.

MARTINA BÁRTA
IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁS OD A DO Z
 
 
1. VŠE ZDARMA
Se mnou do potřebných služeb neinvestujete ani korunu. Uhradíme za Vás veškerou inzerci, zajistíme a zaplatíme veškeré právní služby. Tvorba médií pro prezentaci nemovitosti je při naší spolupráci také bez poplatku. Navíc Vám zdarma poskytnu své znalosti a schopnosti, obstarám vše potřebné a díky své profesi home stagera také zajistím tu nejlepší možnou přípravu Vaší nemovitosti. Všechny tyto služby stojí samoprodejce několik desítek tisíc korun. U nás máte vše zdarma.

2. ŽÁDNÉ STAROSTI
Vytvořím kvalifikovaný odhad tržní ceny nemovitosti a pomohu vám prodat nemovitost co nejrychleji a za co nejvyšší cenu. Za mé služby nic neplatíte, provizi hradí kupující.

3. ZNAČNÉ HODY
Jsme moderní firma a při prodeji Vaší nemovitosti využíváme nejmodernější a nejúčinnější metody prodeje. Díky tomu jsme schopni prodat Vaši nemovitost rychleji a za lepší cenu než požadujete.

4. ŽÁDNÉ RIZIKO
Svou odměnu za veškerou práci dostanu v případě, že budu úspěšná a Vaši nemovitost dokážu prodat minimálně za dohodnutou cenu.

5. NĚCO NAVÍC
 
HOME STAGING SE VYPLATÍ

Důkladnou přípravou nemovitosti, která ji umí oproti konkurenčním nabídkám značně zatraktivnit, můžeme nasadit cenu výše. Díky celkově atraktivní prezentaci nás oslovuje více zájemců, a v tom případě pak můžeme požadovat ještě vyšší cenu. Tak se mi pro své klienty podaří často získat až o 20% více.  


DÁME SE DO TOHO SPOLEČNĚ?
 
Zkontaktujte mě a dohodneme si nezávaznou schůzku. Navštívím Vás, prohlédnu si Vaši nemovitost a Vy mi sdělíte své představy o prodeji. Bude mě zajímat, proč nemovitost prodáváte, jakou cenu si představujete a jak moc na prodej spěcháte.
Pomohu Vám se stanovením reálné ceny nemovitosti a seznámím Vás s mými službami a způsobem prodeje. Vysvětlím Vám, co pro úspěšný prodej v rámci stávajících zákonů potřebujeme a s čím je třeba počítat.
Dohodneme si cenu za všechny nezbytné služby, které bude prodej obnášet - od přípravy, inzerce, stanovení energetického štítku, zajištění potřebných změn na katastrálním úřadu, po právní služby a úschovu peněz.
Jelikož si zakládám na férovém jednání, nechám Vás řádně a předem pročíst smlouvu o naší spolupráci, jíž poté ztvrdíme svými podpisy.
  V tu chvíli mi stačí klíč od Vaší nemovitosti a mohu se intenzivně pustit do práce.
 
 


JAKÁ JE HODNOTA VAŠÍ NEMOVITOSTI?

Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a okamžitě se vám na obrazovce objeví tržní hodnota zadané nemovitosti.
JAKÝ JE POSTUP PŘÍPRAVY
 
PRO ÚSPĚŠNOU PREZENTACI A PRODEJ
VAŠÍ NEMOVITOSTI?
 
 
Při prodeji nemovitosti využívám nejnovější technologie a zároveň jednoduché a ověřené postupy. Je známo, že nakupují emoce. Pokud má zájemce zrovna Vaší nemovitost věnovat pozornost a svůj drahocenný čas, musí ho zaujmout již v inzerci více, než konkurenční nabídky. Pojďme tedy pro to udělat maximum.
1. Příprava nemovitosti aneb co můžete a nemusíte před úspěšným prodejem udělat Vy

ODSTRAŇME ODSTRANITELNÉ
Než se pustíme do samotného focení Vaší nemovitosti, zhodnotíme její stav a pakliže je to možné, eliminujeme její drobné defekty. Opravou drobných technických a estetických defektů se rozumí drobná poškození omítek, podlah či obkladů, zasádrování děr po policích, oprava lišt, výměna žárovek či vypínačů apod.

ČISTÉ STĚNY JSOU ZÁKLAD
Druhou a poslední aktivitou, za kterou se jako člověk s estetickým cítěním přimlouvám, je výmalba nemovitosti, v případě, že je původní výmalba špinavá či poškozená, nebo pokud máte v interiéru příliš výrazné či tmavé barvy, které nemusí lahodit oku každého. Naopak - fialové či křiklavě růžové stěny mohou zkazit dojem již na fotografii. Proto volíme bílou klasiku či jemné světlé přírodní barvy, ve kterých se cítí dobře prakticky každý.
  
ANI S TÍMTO SI NEMUSÍTE DĚLAT STAROSTI
V případě zájmu toto vše zajistím za Vás a za velmi výhodnou cenu. K tomu mám poruce šikovné a pohotové řemeslníky, kteří tyto drobnosti zvládnou lusknutím prstu.
  
ZA KORUNU PĚT
Tyto úpravy jsou zcela dobrovolnou volbou a nikoliv podmínkou pro naši spolupráci. Když už se ale společně dohodneme na jejich realizaci, vězte, že jde o nejnutnější drobnosti, které zatraktivní Vaši nemovitost, a při tom budou finančně velmi nenáročnou položkou. Tuto při její realizaci také zaplatím za Vás.
Potenciální kupec po shlédnutí fotografií či po vkročení do dokonale připravené nemovitosti neuvidí jen “kopu práce”, co by ho čekala, a kopu peněz, kterou si představí za výmalbu, opravy a úpravy či kompletní rekonstrukci nemovitosti, ale užije si pohled na hezké prostředí, kde se mu zalíbí. Naším zásahem získá nemovitost, kam se může okamžitě nastěhovat, aniž by musel svůj čas a peníze do těchto drobností investovat on.
Dopomůžeme si tak k maximálně efektivnímu výsledku celé přípravy, více vážným zájemcům, tím k brzkému úspěšnému prodeji za vyšší prodejní cenu, kde se nám každá vložená koruna několikanásobně vrátí.
2. HOME STAGING neboli dekorování
 
CO JE HOME STAGING
HOME STAGING je velmi efektivní a rychlá služba, jež zahrnuje doladění nemovitosti hezkým nábytkem a doplňky, a naopak odstranění věcí a starého vybavení, které jsou pro prodej nevhodné a mohly by spíše uškodit.
HOME STAGING zvýrazňuje výhody nemovitosti, odosobňuje ji, projasňuje a zútulňuje. Také ukazuje, jak lze nemovitost vybavit, aby se vše vešlo a přitom neztratila na prostoru, kráse ani užitečnosti.
Kupující při listování inzercí přijde na nemovitost, která ho zaujme již na fotografiích a také se cítí dobře při osobní prohlídce. HOME STAGING je zrealizován správně, pokud se při vstupu do takto přichystané nemovitosti cítíte jako na příjemném hotelu, odkud se Vám už nechce odjet.
 
PRO KTERÉ NEMOVITOSTI HOME STAGING VYUŽIJEME
HOME STAGING lze využít pro starší a zabydlené nemovitosti, kde je často přehršel nesourodých věcí a esteticky často strádá. HOME STAGING také pomáhá novostavbám a prázdným nemovitostem jejich kompletním vybavením nábytkem a dekoracemi, aby nepůsobily chladně a nezabydleně, ale naopak útulně a lákavě.
HOME STAGING není určen pro nemovitosti v dezolátním stavu, určené pro demolici nebo nutnou kompletní rekonstrukci, ale pro běžné či trochu zanedbané nemovitosti v dobrém technickém stavu.
JAK DLOUHO TO TRVÁ ?
HOME STAGING je velmi jednoduchá a efektivní služba. Většinou máme za jeden až dva dny hotovo.
HOME STAGING by Martina Bárta je tady pro Vás a Vaši nemovitost jako třešinka na dortu běžných realitních služeb.
KOLIK TO STOJÍ ?
HOME STAGING si vyžádá z kapes klientů pětitisíce i desetitisíce korun dle velikosti nemovitosti a náročnosti úprav. Pro mé klienty a tedy i pro Vás však tuto službu nabízím zdarma, abychom společně maximálně podpořili úspěšný prodej Vaší nemovitosti. Výsledkem je atraktivní nemovitost, jež zaujme více zájemců již v inzerci, a potom také při osobních prohlídkách.

3. Profesionální fotografie
Po předchozích dvou krocích Vaši nemovitost vyfotím a fotografie lehce upravím tak, aby na ní oko potencionálního kupce spočinulo se zalíbením a aby vynikla v inzerci mezi mnoha podobnými nemovitostmi, které jsou na trhu. Hezky vyfocená širokoúhlá fotografie v kombinaci s home stagingem je to nejlepší, co zajistí maximální množství zájemců o osobní prohlídku.
4. Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka je nejnovější způsob prezentace nemovitosti. Speciální 360 stupňovou kamerou nafotím každou místnost a pak pomocí softwaru vytvořím virtuální prohlídku. V rámci této prohlídky si může potencionální kupec celou nemovitost podrobně projít, prohlédnout jednotlivé místnosti, přiblížit detaily, procházet z místnosti do místnosti a z patra do patra. Zkrátka jako v realitě.
5. Videoprohlídka
Projdu Vaši nemovitost s kamerou v ruce a z kombinace videozáznamu a fotografií vytvořím videoprohlídku. Tuto videoprohlídku budu prezentovat na svých stránkách a na mnoha placených i neplacených realitních serverech a na sociálních sítích.
6. Foto a video z dronu
Pakliže nám okolí nemovitosti i horní pohled na ni samotnou může dopomoci k úspěšnému výsledku, využíváme dron. Záběry nemovitosti z netradičních úhlů a atraktivní lokalita či umístění mohou pozitivním způsobem ovlivnit rozhodování o tom, zda má potenciální kupec zájem ji vidět osobně.
7. Prezentace a kanály prodeje
Pro účinnou prezentaci využívám veškerých dostupných inzertních serverů. Pro nalezení kupce pracuji s naší obsáhlou databází zájemců o koupi nemovitosti, a v případě vhodnosti oslovuji napřímo vytipované osoby a společnosti. Také využívám kooperaci se svými kolegy z LEOREAL či jiných realitních agentur, kteří mají své databáze zájemců.
KDE VŠUDE NEMOVITOST PREZENTUJI?

Kromě mnoha neplacených serverů i na nejnavštěvovanějších placených, jako jsou Sreality a Reality iDnes, Hyperreality a Videobydlení.
Celkem inzeruji na desítkách realitních portálů s návštěvností až 3.000.000 potencionálních zájemců.
Nepodceňuji ani sociální sítě, mezi nimiž zaujímá hlavní místo facebook s více než 5 miliony uživateli v České republice.
Pokud je to pro obchodní případ přínosné, využívám i inzerci v zahraničí.
MOJE DESATERO
 
aneb
 
CO VŠECHNO PRO VÁS ZCELA SAMOZŘEJMĚ UDĚLÁM?
 
 
1. Pomohu Vám stanovit reálnou cenu nemovitosti
 
2. Přípravím Vaši nemovitost, aby byla pro prodej co nejatraktivnější
 
3. Vytvořím profesionální prezentaci
 
4. Vaši nemovitost budu nabízet na placených i neplacených realitních portálech a na sociálních sítích
 
5. Případné zájemce ověřím, poté s nimi absolvuji prohlídku nemovitosti
 
6. V případě dohody nechám právníkem vyhotovit rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí, kupní smlouvu a vše uhradím
 
7. Součástí mých služeb je i úschova kupní ceny u právníka, čímž je celý obchod dostatečně zabezpečen
 
8. Postarám se o vyhotovení návrhu na vklad do katastru nemovitostí a uhradím veškeré poplatky
 
9. Připravím předávací protokol nemovitosti a fyzicky se zúčastním předání nemovitosti
 
10. Po celou dobu Vám budu k dispozici a pomohu Vám s řešením všech případných problé
Díky svým metodám najdu kupce pro nemovitost do 2 měsíců ode dne podpisu smlouvy ve více než 80% případů a dokážu dosáhnout vyšší než požadované ceny ve více než 30% případů.
A teď to nejdůležitější
  
KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?
A to nejpříjemnější
BEC NIC
Moji provizi mi uhradí kupující, který za ni dostane v rámci možností hezkou upravenou nemovitost, kde se v případě bydlení často stačí jen nastěhovat. Moje provize tedy není zahrnuta v ceně, kterou za prodej své nemovitosti požadujete. Vy získáte Vámi požadovaný zisk z prodeje v plné výši (a nezřídka i více).
Snažím se o férové jednání jak ve vztahu k prodávajícím, tak ve vztahu ke kupujícím. Nesnažím se prodat za každou cenu, jen abych dostala svou provizi. Mým krédem je, aby po uzavření obchodu byly spokojeny všechny tři strany, prodávající, kupující i makléř. Pokud je tomu tak, považuji obchod za úspěšný.
Jelikož svoji práci dělám srdcem a záleží mi na mých klientech, často dokonce za dobu spolupráce vznikne přátelský vztah a zůstáváme ve spojení.
DOHODNĚTE SI SCHŮZKU:

 
Tel.: +420 739 29 29 00
 
E-mail: m.barta@leoreal.cz
 
Fb: HOME STAGING by Martina Bárta
 
Instagram: HOME STAGING by Martina Bárta
KONTAKTUJTE MNE PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE
  
  
LeoReal spol. s r.o.
Zelný trh 1249
Uherské Hradiště
+420 607 786 556
Návrat na obsah