MarcelaPetrlová - LeoReal

…lev v džungli realit
Přejít na obsah

MarcelaPetrlová

Prodám i vaši nemovitost - bezpečně, rychle a za skvělou cenu, s minimem starostí.
Marcela PETRLOVÁ - makléř

Nebojte se prodeje nemovitosti. I když to není snadná věc a má mnoho různých úskalí, společně to zvládneme k všestranné spokojenosti.PŘIPRAVUJETE PRODEJ NEMOVITOSTI NEBO UŽ NEMOVITOST PRODÁVÁTE?
Určitě přemýšlíte, zda se do prodeje pustit sami nebo svěřit prodej nějaké realitní kanceláři. Většina známých Vám řekne, že prodej přes realitní kancelář je věc zbytečně drahá . Vždyť dnes, v době internetu, není nic lehčího, než dát inzerát na nějaký bezplatný server a čekat na dychtivé kupující. Pro někoho může být tato varianta výhodná. Pokud prodává již několikátou nemovitost, určitě má nastudovány všechny náležitosti potřebné pro prodej nemovitosti, ví, co je advokátní úschova, co je PENB, jaká jsou rizika zadání inzerátu s chybějícími údaji, zná výši pokut od státních institucí v případě, že při zadání inzerátu nedodrží veškeré zákonem požadované náležitosti. Také je třeba myslet na to, že co platilo včera, dnes už může být trochu jinak. Pokud jste ochotni věnovat mnoho hodin času a velké úsilí prodeji nemovitosti svépomocí, pak je správné Vaše rozhodnutí prodat svou nemovitost vlastními silami.
IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁS?

1. ŽÁDNÉ RIZIKO
Neinvestujete ani korunu. Uhradím veškerou inzerci, poskytnu svou práci, odbornost a znalosti pro Vás. Svou odměnu dostanu v případě, že budu úspěšná a nemovitost dokážu prodat minimálně za dohodnutou cenu.

2. ŽÁDNÉ STAROSTI
Sdělíte mi jen požadovanou cenu a o vše ostatní se postarám. Nebudete mít s prodejem žádné starosti a neinvestujete do něj žádný čas ani peníze.

3. ZNAČNÉ VÝHODY
Jsme moderní firma a při prodeji vaší nemovitosti využíváme nejmodernější a nejúčinnější techniky a metody prodeje. Díky tomu jsme schopni prodat vaši nemovitost rychleji a za lepší cenu než požadujete.

Ve většině případů se nám v případě více zájemců podaří získat pro prodávajícího za jeho nemovitost až o 20% více.
Zavolejte mi a dohodněte si se mnou schůzku. Uvidíte, že prodávat nemovitost může být i zábava.

VOLEJTE 775 511 771
DÁME SE DO TOHO SPOLEČNĚ?

Zavolejte mi a dohodneme si nezávaznou schůzku. Navštívím vás a při osobním jednání mu sdělíte své představy o tom, jak by měl prodej probíhat, abychom společně dosáhli úspěchu. Bude mne zajímat, proč nemovitost prodáváte, jakou cenu si představujete a jak moc na prodej spěcháte.
Pomohu Vám se stanovením reálné ceny nemovitosti a seznámím Vás s taktikou a způsobem prodeje. Vysvětlím Vám, co pro úspěšný prodej v rámci stávajících zákonů potřebujete a s čím je třeba počítat. Dohodneme si cenu za mé služby a specifikujeme rozsah těchto služeb. A protože máme všichni rádi férové jednání, tuto naši dohodu sepíšeme a připojíme své podpisy. A pak se mohu pustit do práce pro Vás. Protože jste mým klientem, nebudu Vás nutit smlouvu podepsat bez patřičného prostudování. Pokud máte čas a chuť, podívejte se na ni hned, nedělám s ní žádné tajnosti. Je velmi jednoduchá, stručná a jasná, žádná malá písmenka na konci čitelná jen s lupou.  
JAKÁ JE HODNOTA VAŠÍ NEMOVITOSTI?

Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a okamžitě se vám na obrazovce objeví tržní hodnota zadané nemovitosti.
JAK BUDU VAŠI NEMOVITOST PRODÁVAT?

Při prodeji nemovitosti využívám nejnovější technologie. Je známo, že oči nakupují. Pokud se má přijet zájemce na Vaši nemovitost podívat a věnovat jí svůj drahocenný čas, musí jej něčím zaujmout. Proto využíváme pro prezentaci Vaší nemovitosti tři kanály.


2. Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka je nejnovější způsob prezentace nemovitosti. Speciální 360 stupňovou kamerou nafotím každou místnost a pak pomocí softwaru vytvořím virtuální prohlídku. V rámci této prohlídky si může potencionální kupec celou nemovitost podrobně projít, prohlédnout jednotlivé místnosti, přiblížit detaily, procházet z místnosti do místnosti a z patra do patra. Zkrátka jako v realitě.


1. Profesionální fotografie
Vaši nemovitost nechám nafotit tak, aby na ní oko potencionálního kupce spočinulo se zalíbením a aby vynikla v inzerci mezi mnoha podobnými nemovitostmi, které jsou na trhu. Nemovitost nefotím ani mobilem, ani kompaktem. Používám zrcadlovku Pentax s výměnnými objektivy. A výsledné fotografie stojí za to.


4. Foto a video z dronu
Záběry nemovitosti z netradiční úhlů přitáhnou pozornost mnoha potencionálních zájemců o vaši nemovitost a zvýší šanci na rychlý prodej za dobrou cenu.


3. Videoprohlídka
Projdu Vaši nemovitost s kamerou v ruce a z kombinace videozáznamu a fotografií vytvořím videoprohlídku. Tuto videoprohlídku budu prezentovat na svých stránkách a na mnoha placených i neplacených realitních serverech a na sociálních sítích.
KDE VŠUDE NEMOVITOST PREZENTUJI?

Kromě mnoha neplacených serverů i na nejnavštěvovanějších placených, jako jsou Sreality a Reality iDnes, Hyperreality a Videobydlení. Celkem inzeruji na desítkách realitních portálů s návštěvností až 3.000.000 potencionálních zájemců.
Nepodceňuji ani sociální sítě, mezi nimiž zaujímá hlavní místo facebook s více než 5 miliony uživateli v České republice.
Pokud je to pro obchodní případ přínosné, využívám i inzerci na Slovensku a v Rakousku.
CO VŠECHNO PRO VÁS ZCELA SAMOZŘEJMĚ UDĚLÁM?
1. Pomohu Vám stanovit reálnou cenu nemovitosti
2. Vytvořím profesionální prezentaci
3. Vaši nemovitost budu nabízet na placených i neplacených realitních portálech a na sociálních sítích
4. Případné zájemce ověřím, poté s nimi absolvuji prohlídku nemovitosti
5. V případě dohody nechám právníkem vyhotovit rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí, kupní smlouvu a vše uhradím
6. Součástí mých služeb je i úschova kupní ceny u právníka, čímž je celý obchod dostatečně zabezpečen
7. Postarám se o vyhotovení návrhu na vklad do katastru nemovitostí a uhradím veškeré poplatky
8. Připravím předávací protokol nemovitosti a fyzicky se zúčastním předání nemovitosti
9. Po celou dobu Vám budu k dispozici a pomohu Vám s řešením všech případných problémů
ZA POSLEDNÍ DVA ROKY JSEM KE SPOKOJENOSTI SVÝCH KLIENTŮ ZREALIZOVALA 68 OBCHODŮ
Díky těmto technikám najdu kupce pro Vaši nemovitost do 2 měsíců ode dne podpisu smlouvy ve více než 80% případů a dokážu dosáhnout vyšší než požadované ceny ve více než 30% případů.
SVÝM KLIENTŮM ŠETŘÍM ČAS I PENÍZE
 "Byli jsme spokojení. Makléřka je příjemná, flexibilní a má lidský přístup. Byly nám však nepříjemné detailní dotazníky, které byly potřeba vyplnit ze strany právního zástupce RK. Paní Petrlovou však můžeme jen doporučit."
Eva Bartolšicová
Prodej | Pozemek | Břeclav
  "Paní makléřka Marcela Petrlová svou práci dělá s vysokým pracovním nasazením a byli jsme se spoluprací maximálně spokojení. Paní makléřka svým profesionálním přístupem a vstřícností vyřešila vše ke spokojenosti všech zainteresovaných. Můžu všem vřele doporučit a ještě jednou děkujeme. Holubovi"
Alena Holubová
Prodej | Pozemek | Břeclav
  "Paní Petrlová je makléřka, se kterou bylo radost jednat. Deset hvězdiček z pěti. Spolehlivá, lidská, vstřícná a solidární. Jsme velmi spokojení. Děkujeme za nové bydlení."
Judita Vrajová
Pronájem | Byt | Brno, Náplavka
"Máme velkou radost, že při hledání nového bydlení jsme narazili právě na paní Petrlovou. Je to člověk s nesmírně lidským a vstřícným přístupem, kterého bychom pro spolupráci doporučili úplně všem. Ještě jednou mockrát děkujeme."
Lucie Hanousková
Pronájem | Byt | Brno, Náplavka
"Vše v nejlepším pořádku, děkuji a všem doporučuji. Jiří Svoboda"
Jiří Svoboda
Prodej | Pozemek | Dolní Bojanovice

"Vše v nejlepším pořádku, skvělá komunikace - děkuji a všem doporučuji. Jiří Svoboda"
Jiří Svoboda
Prodej | Byt | Břeclav, Lidická

"Děkuji za velmi dobře odvedenou práci a trpělivost s klienty. S pozdravem Jaroslav Láník"
Jaroslav Láník
Prodej | Pozemek | Bulhary

"Dobrý den, paní makléřka Marcela Petrlová je nejlepší makléřka s jakou jsem se kdy setkal.. Pracuje vždy s nejvyšším možným nasazením a s maximální péčí o kupujícího i prodávajícího. Rozhodně bych jí doporučil všem svým známým. S pozdravem Kamil Bradáč"
Kamil Bradáč
Prodej | Pozemek | Dukovany

"Všechno bylo super bez problémů. Paní Petrlová je opravdu moc dobrá, každému ji doporučím. S pozdravem Tomáš Halady"
 
Hana Haladyová
Prodej | Byt | Břeclav, Lidická
"Spokojenost stoprocentní. Přístup, rychlost, příjemné jednání a nadstandardní služby. Moc děkuji. Už se těším až budu stavět a následně bydlet. -- S pozdravem, Libor Jordán"
Libor Jordán
Prodej | Pozemek | Dolní Bojanovice

"Spokojenost, super domluva."
Michal Jakubčík
Pronájem | Byt | Břeclav, Na Valtické

"Paní Petrlová je velmi příjemná, ochotná, kdykoliv potřebujete něco vysvětlit nebo s něčím pomoci, je k dispozici. Je vidět, že má tuto náročnou práci ráda a vykonává ji s láskou a nasazením."
Marie Kromer
Prodej | Dům | Moravská Nová Ves

"Zdravím Vás Marcelko, Děkuji za ochotu, trpělivost. S přáním hezkých dnů. Eva. L"
Eva Luňáková
Prodej | Byt | Želetice

"Velká spokojenost, ochota, vstřícnost , rychlost, moc příjemné vystupování."
Ivanka Konečková
Prodej | Dům | Moravská Nová Ves


"S prací, kterou odvedla paní Petrlová, jsem byla velmi spokojena. Ve všem mi vyšla vstříc, vždy všechno ochotně vysvětlila. Pokud jsem se jí hned nedovolala, kontaktovala mě zpět okamžitě, když byla volná. Informovala mě průběžně o každé nové skutečnosti a o tom, jak probíhá jednání s kupci. Částka, kterou jsem za byt dostala, byla nad moje očekávání. Tuto makléřku můžu vřele doporučit."
Jaroslava Macháčková
Prodej | Byt | Želetice

A teď to nejdůležitější

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?

A to nejpříjemnější

VŮBEC NIC

Moji provizi mi uhradí kupující, není zahrnuta v ceně nemovitosti. Vy jako prodávající tedy získáte Vámi požadovanou cenu (a nezřídka i více).


Snažím se o férové jednání jak ve vztahu k prodávajícím, tak ve vztahu ke kupujícím. Nesnažím se prodat za každou cenu, jen abych dostala svou provizi. Mým krédem je, aby po uzavření obchodu byly spokojeny všechny tři strany, prodávající, kupující i makléř. Pokud je tomu tak, považuji obchod za úspěšný.

ZAVOLEJTE MI A DOHODNĚTE SI SCHŮZKU.

tel. 775 511 771
MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI OHLEDNĚ PRODEJE NEMOVITOSTI
LeoReal spol. s r.o.
Zelný trh 1249
Uherské Hradiště
+420 607 786 556
Návrat na obsah