JanaPuklová - LeoReal

…lev v džungli realit
Přejít na obsah

JanaPuklová

Prodám i vaši nemovitost - bezpečně, rychle a za skvělou cenu, s minimem starostí.
Jana PUKLOVÁ - makléř

Nebojte se prodeje nemovitosti. I když to není snadná věc a má mnoho různých úskalí, společně to zvládneme k všestranné spokojenosti.PŘIPAVUJETE PRODEJ NEMOVITOSTI NEBO UŽ NEMOVITOST PRODÁVÁTE?
Určitě přemýšlíte, zda se do prodeje pustit sami nebo svěřit prodej nějaké realitní kanceláři. Většina známých Vám řekne, že prodej přes realitní kancelář je věc zbytečně drahá . Vždyť dnes, v době internetu, není nic lehčího, než dát inzerát na nějaký bezplatný server a čekat na dychtivé kupující. Pro někoho může být tato varianta výhodná. Pokud prodává již několikátou nemovitost, určitě má nastudovány všechny náležitosti potřebné pro prodej nemovitosti, ví, co je advokátní úschova, co je PENB, jaká jsou rizika zadání inzerátu s chybějícími údaji, zná výši pokut od státních institucí v případě, že při zadání inzerátu nedodrží veškeré zákonem požadované náležitosti. Také je třeba myslet na to, že co platilo včera, dnes už může být trochu jinak. Pokud jste ochotni věnovat mnoho hodin času a velké úsilí prodeji nemovitosti svépomocí, pak je správné Vaše rozhodnutí prodat svou nemovitost vlastními silami.
IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁS?

1. ŽÁDNÉ RIZIKO
Neinvestujete ani korunu. Uhradím veškerou inzerci, poskytnu svou práci, odbornost a znalosti pro Vás. Svou odměnu dostanu v případě, že budu úspěšná a nemovitost dokážu prodat minimálně za dohodnutou cenu.

2. ŽÁDNÉ STAROSTI
Sdělíte mi jen požadovanou cenu a o vše ostatní se postarám. Nebudete mít s prodejem žádné starosti a neinvestujete do něj žádný čas ani peníze.

3. ZNAČNÉ VÝHODY
Jsme moderní firma a při prodeji vaší nemovitosti využíváme nejmodernější a nejúčinnější techniky a metody prodeje. Díky tomu jsme schopni prodat vaši nemovitost rychleji a za lepší cenu než požadujete.

Ve většině případů se nám v případě více zájemců podaří získat pro prodávajícího za jeho nemovitost až o 20% více.
Zavolejte mi a dohodněte si se mnou schůzku. Uvidíte, že prodávat nemovitost může být i zábava.

VOLEJTE 777 073 038
DÁME SE DO TOHO SPOLEČNĚ?

Zavolejte mi a dohodneme si nezávaznou schůzku. Navštívím vás a při osobním jednání mu sdělíte své představy o tom, jak by měl prodej probíhat, abychom společně dosáhli úspěchu. Bude mne zajímat, proč nemovitost prodáváte, jakou cenu si představujete a jak moc na prodej spěcháte.
Pomohu Vám se stanovením reálné ceny nemovitosti a seznámím Vás s taktikou a způsobem prodeje. Vysvětlím Vám, co pro úspěšný prodej v rámci stávajících zákonů potřebujete a s čím je třeba počítat. Dohodneme si cenu za mé služby a specifikujeme rozsah těchto služeb. A protože máme všichni rádi férové jednání, tuto naši dohodu sepíšeme a připojíme své podpisy. A pak se mohu pustit do práce pro Vás. Protože jste mým klientem, nebudu Vás nutit smlouvu podepsat bez patřičného prostudování. Pokud máte čas a chuť, podívejte se na ni hned, nedělám s ní žádné tajnosti. Je velmi jednoduchá, stručná a jasná, žádná malá písmenka na konci čitelná jen s lupou.  
JAKÁ JE HODNOTA VAŠÍ NEMOVITOSTI?

Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a okamžitě se vám na obrazovce objeví tržní hodnota zadané nemovitosti.
JAK BUDU VAŠI NEMOVITOST PRODÁVAT?

Při prodeji nemovitosti využívám nejnovější technologie. Je známo, že oči nakupují. Pokud se má přijet zájemce na Vaši nemovitost podívat a věnovat jí svůj drahocený čas, musí jej něčím zaujmout. Proto využíváme pro prezentaci Vaší nemovitosti tři kanály.


2. Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka je nejnovější způsob prezentace nemovitosti. Speciální 360 stupňovou kamerou nafotím každou místnost a pak pomocí softwaru vytvořím virtuální prohlídku. V rámci této prohlídky si může potencionální kupec celou nemovitost podrobně projít, prohlédnout jednotlivé místnosti, přiblížit detaily, procházet z místnosti do místnosti a z patra do patra. Zkrátka jako v realitě.


1. Profesionální fotografie
Vaši nemovitost nechám nafotit tak, aby na ní oko potencionálního kupce spočinulo se zalíbením a aby vynikla v inzerci mezi mnoha podobnými nemovitostmi, které jsou na trhu. Nemovitost nefotím ani mobilem, ani kompaktem. Používám zrcadlovku Pentax s výměnnými objektivy. A výsledné fotografie stojí za to.


4. Foto a video z dronu
Záběry nemovitosti z netradiční úhlů přitáhnou pozornost mnoha potencionálních zájemců o vaši nemovitost a zvýší šanci na rychlý prodej za dobrou cenu.


3. Videoprohlídka
Projdu Vaši nemovitost s kamerou v ruce a z kombinace videozáznamu a fotografií vytvořím videoprohlídku. Tuto videoprohlídku budu prezentovat na svých stránkách a na mnoha placených i neplacených realitních serverech a na sociálních sítích.
KDE VŠUDE NEMOVITOST PREZENTUJI?

Kromě mnoha neplacených serverů i na nejnavštěvovanějších placených, jako jsou Sreality a Reality iDnes, Hyperreality a Videobydlení. Celkem inzeruji na desítkách realitních portálů s návštěvností až 3.000.000 potencionálních zájemců.
Nepodceňuji ani sociální sítě, mezi nimiž zaujímá hlavní místo facebook s více než 5 miliony uživateli v České republice.
Pokud je to pro obchodní případ přínosné, využívám i inzerci na Slovensku a v Rakousku.
CO VŠECHNO PRO VÁS ZCELA SAMOZŘEJMĚ UDĚLÁM?
1. Pomohu Vám stanovit reálnou cenu nemovitosti
2. Vytvořím profesionální prezentaci
3. Vaši nemovitost budu nabízet na placených i neplacených realitních portálech a na sociálních sítích
4. Případné zájemce ověřím, poté s nimi absolvuji prohlídku nemovitosti
5. V případě dohody nechám právníkem vyhotovit rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí, kupní smlouvu a vše uhradím
6. Součástí mých služeb je i úschova kupní ceny u právníka, čímž je celý obchod dostatečně zabezpečen
7. Postarám se o vyhotovení návrhu na vklad do katastru nemovitostí a uhradím veškeré poplatky
8. Připravím předávací protokol nemovitosti a fyzicky se zúčastním předání nemovitosti
9. Po celou dobu Vám budu k dispozici a pomohu Vám s řešením všech případných problémů
Díky těmto technikám najdu kupce pro Vaši nemovitost do 2 měsíců ode dne podpisu smlouvy ve více než 80% případů a dokážu dosáhnout vyšší než požadované ceny ve více než 30% případů.
SVÝM KLIENTŮM ŠETŘÍM ČAS I PENÍZE
"Vážená paní Sedláčková, jménem rodiny paní Steinerové bychom Vám chtěli poděkovat za precizní, rychlou a profesionální pomoc při prodeji naší nemovitosti v Pustiměři. Ceníme si Vašich zkušeností, přístupu, ochoty a profesionality, která je zárukou další úspěšné spolupráce s ostatními klienty. Rádi Vás doporučíme a přejeme hodně osobních a profesních úspěchů."
Děkují za celou rodinu - Zvarovi
"Vážená paní Sedláčková, dovolte mi, abych vám touto cestou poděkovala za vaši pomoc s prodejem domu. Díky vašemu vysoce profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu jsme se mohli spolehnout, že tento prodej proběhne v klidu a bez potíží. Jste člověk na svém na místě a správná volba pro každého, kdo potřebuje pomoc v oblasti realit."
Ivona Míšová
"S paní Puklovou Sedláčkovou jsme se potkali u prodeje domu. Vždy reagovala rychle, pružně a profesionálně. Problémy, které nastaly, řešila důsledně a zodpovědně. Udržovala vysoké etické a morální standardy prodeje. Určitě můžeme doporučit."
Mgr. Tereza Vodáková
A teď to nejdůležitější

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?

A to nejpříjemnější

VŮBEC NIC

Moji provizi mi uhradí kupující, není zahrnuta v ceně nemovitosti. Vy jako prodávající tedy získáte Vámi požadovanou cenu (a nezřídka i více).


MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI OHLEDNĚ PRODEJE NEMOVITOSTI
Snažím se o férové jednání jak ve vztahu k prodávajícím, tak ve vztahu ke kupujícím. Nesnažím se prodat za každou cenu, jen abych dostala svou provizi. Mým krédem je, aby po uzavření obchodu byly spokojeny všechny tři strany, prodávající, kupující i makléř. Pokud je tomu tak, považuji obchod za úspěšný.

ZAVOLEJTE MI A DOHODNĚTE SI SCHŮZKU.

tel. 777 073 038
LeoReal spol. s r.o.
Zelný trh 1249
Uherské Hradiště
+420 607 786 556
Návrat na obsah