Popis služby

Co všechno od nás v rámci paušální platby dostanete?

1. přístup do realitního programu Realitní správce, který vám umožní nejen vyexportovat zadané inzeráty na všechny servery jedním kliknutím, ale i topování, tisk inzerátů prodávaných nemovitostí do vývěsek, správu zakázek, sledování úspěšnosti jednotlivých inzerátů a množství dalších funkcí. 

2. inzerci na nejnavštěvovanějších placených realitních serverech (Sreality, reality.idnes, hyperreality, videobydlení, annonce, domybytypozemky, vitio), na velkém množství serverů neplacených (bazoš, expertreality, realbonus, realingo, viareality, inzercerealit a další) a také na firemním webu LeoReal a na Facebooku. Za tuto inzerci neplatíte nic navíc, všechny služby jsou obsaženy v měsíčním paušálu. Seznam podporovaných serverů najdete ZDE.

3. stránku makléře v našem systému (není povinná) vytvoříme ZDARMA. Příklad karty je ZDE

4. e-mailovou schránku ve tvaru jmeno.prijmeni@leoreal.cz (není povinná, můžete dále používat svoji)

5. vzory a tiskopisy pro podnikání v realitách (lze stáhnout z neveřejné sekce webu)

6. monitoring soukromé inzerce za zvýhodněnou cenu

7. službu "navolávač" pro získávání nových zakázek 

8. možnost využívat logo LeoReal na svých vizitkách, plachtách a dalších propagačních a reklamních předmětech, využít služby grafika pro tvorbu propagačních materiálů s tímto logem (není povinné, můžete dále podnikat pod svou zavedenou značkou)

9. služby právní kanceláře včetně advokátní úschovy za velmi příznivé ceny  

10. přístup na stránky s cenovými mapami pro tvorbu tržních cen nemovitostí www.cenovamapa.cz 

11. zvýhodněné ceny na volání, internet a další služby se společností O2 

12. prvních 100 vizitek a jejich návrh zcela ZDARMA

... a spoustu dalších výhod spojenou s účastí v systému LeoReal

A hlavně - žádné smlouvy, žádné závazky. K ničemu se neupisujete. Potřebujete na pár měsíců přerušit podnikání? U nás žádný problém. Prostě po tu dobu nebudete platit ani korunu. Všechny vaše nemovitosti budou uloženy v archívu a kdykoli se rozhodnete v práci pokračovat, znovu vám vše zpřístupníme. Přehledný rozpis všech služeb k nahlédnutí na našich interních stránkách.