Popis služby

Co všechno od nás v rámci paušální platby dostanete?

1. přístup do realitního programu Realitní správce, který vám umožní nejen vyexportovat zadané inzeráty na všechny servery jedním kliknutím, ale i topování, tisk inzerátů prodávaných nemovitostí do vývěsek, správu zakázek, sledování úspěšnosti jednotlivých inzerátů a množství dalších funkcí. 

2. inzerci na nejnavštěvovanějších placených realitních serverech (Sreality, reality.idnes, hyperreality, videobydlení, annonce, domybytypozemky, vitio), na velkém množství serverů neplacených (bazoš, expertreality, realbonus, realingo, viareality, inzercerealit a další) a také na firemním webu LeoReal a na Facebooku. Za tuto inzerci neplatíte nic navíc, všechny služby jsou obsaženy v měsíčním paušálu. Seznam podporovaných serverů najdete ZDE.

3. stránku makléře v našem systému (není povinná) vytvoříme ZDARMA. Příklad karty je ZDE

4. e-mailovou schránku ve tvaru jmeno.prijmeni@leoreal.cz (není povinná, můžete dále používat svoji)

5. vzory a tiskopisy pro podnikání v realitách (lze stáhnout z neveřejné sekce webu)

6. monitoring soukromé inzerce

7. možnost využívat logo LeoReal na svých vizitkách, plachtách a dalších propagačních a reklamních předmětech, využít služby grafika pro tvorbu propagačních materiálů s tímto logem (není povinné, můžete dále podnikat pod svou zavedenou značkou)

8. služby právní kanceláře včetně advokátní úschovy za velmi příznivé ceny (samozřejmě můžete využít svého právníka)  

9.vytvoření tržního odhadu nemovitostí prostřednictvím stránky www.cenovamapa.cz ZDARMA

10. možnost využít moderních způsobů vytvoření prezentace nemovitosti - focení a natáčení dronem, vytvoření virtuální prohlídky atd. za velmi příznivou cenu

11. prvních 100 vizitek a jejich návrh zcela ZDARMA

... a spoustu dalších výhod spojenou s účastí v systému LeoReal

A hlavně - žádné smlouvy, žádné závazky. K ničemu se neupisujete. Potřebujete na pár měsíců přerušit podnikání? U nás žádný problém. Prostě po tu dobu nebudete platit ani korunu. Všechny vaše nemovitosti budou uloženy v archívu a kdykoli se rozhodnete v práci pokračovat, znovu vám vše zpřístupníme. Přehledný rozpis všech služeb k nahlédnutí na našich interních stránkách.